Evin tüm kalabalığını sandığında, günün tüm yorgunluğunu rahatlığına saklayın. Sadece Lilya ile birden fazla stili ve hayal ettiğiniz o yaşam alanını yakalayın. Tüm işlevselliğini tekli koltuğunda bile görebileceğiniz bu tasarım, size bir kanepeden çok daha fazlasını veriyor.

Kampanya


Artık evinizde renklerin samimiyeti ve canlılığını hissetmenin vakti geldi. Bu eşsiz tasarımla evinizde masal diyarı gibi bir atmosfer yakalayın. Yaşam alanlarınıza hareket katan bu renklerle evinize pozitif enerji yayın. Tekli koltuğunda bile bulunan işlevsel özellikleriyle en ufak alandan faydalanın.Yastıklarındaki desen ve renk ayrıntılarıile evinize yeni bir tarz ve derinlik kazandırın. Lilya ile aradığınız o keyifli rahatlığı ve modern çizgileri yakalayın.
Ürün Özellikleri


                         Zarif, göz alıcı doku ve yüksek kaliteanlayışını bir araya getiren bu tasarımla ayrıcalığınızı ortaya koyun.Renkler insanların ruhunu anlatır, bazen dinginlik bazen huzur verir. Denizlerin mavisindeki özgürlük, doğanın yeşilindeki rahatlık evinizin salonuna kadar gelsin. Her zaman, her mekana uyumlu, tasarımıyla bir tarz oluşturan Lilya, fonksiyonelliğiyle de hayata kolaylık katsın.Bu mobilyada kullanılan kumaşın renk ve desenleri ile tasarlanmış halıları seçerek, halı ve kumaşta uyumlu beraberliği yakalayın.

 

Ürünümüzün üçlü ünitelerinde tüketicilerin kolay bir şekilde yatak fonksiyonunu kullanabilmesi amacıyla, bulunduğu yerden hareket ettirmeden duvara sıfır şekilde açılmasını sağlayan Zero wall mekanizması ile yatak fonksiyonu kullanılabilmektedir.

Modelimizin, üçlü ünitelerinde birçok eşyayı muhafaza etmek amacıyla sandık özelliği de ürünün fonksiyonları arasındadır.

 


  Ürün Ölçüleri


 • Üçlü Kanepe
  Genişlik (X) : 230.00cm
  Yükseklik (Z) : 84.00cm
  Derinlik (Y) : 84.00cm
 • Üçlü Kanepe Yatak
  Genişlik (X) : 192.00cm
  Yükseklik (Z) : 0.00cm
  Derinlik (Y) : 110.00cmBu Kategorideki Diğer Ürünler

Sayfayı Arkadaşına Tavsiye Et

Sayfa Adı:
Sayfa Linki:
http://www.mondi.com.tr/oturma-gruplari/kanepeler/lilya-s-uclu-kanepe
Adınız Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız: