Kampanya
Fırsat


Bırakın! Her ayrıntıda zarafet ruhunuza yansısın. Hep o hayal ettiğiniz asil ve sade duruş, Lalezar Koltuk Takımı ile evinize girsin. Hiç bir zaman eskimeyen klasik çizgilerin estetiğiyle, kadifenin yumuşaklığını evinize taşıyın. Klasik tarzı, ferah renk ve dokularla buluşturan bu tasarımla stil sahibi mekan kurgusunu yakalayın. Onun ince işlenmiş detaylarını gözden kaçırmayın! Gerek kumaşındaki ayrıntılar,gerek zarif oymaları ile her anlamda sade bir asilliğin temsilcisi evinize gelecek.
Ürün Özellikleri


- Modelimiz sedef renk ahşap oymalı ve taç uygulaması, font sırt damaks desenli ana kumaş ve diğer bölümler kadife kumaş uygulaması, makrome dikiş uygulaması, çektirme düğme uygulaması, gibi birçok şık uygulamanın bir arada sunulduğu zarif görüntüsü ile salon yaşam alanlarını evin en özel bölümü yapacak bir tasarıma sahiptir.
- Modelimizin font ve sırt kısmında kullanılan komple sünger uygulaması ve kırlent uygulaması ile rahatlığı ve konforu bir arada sunmaktadır. Ayrıca modelde kullanılan yüksek lükens ayak özelliği kolay temizlik rahatlığı sağlamaktadır.  Ürün Ölçüleri


 • Üçlü
  Genişlik (X) : 232.00cm
  Yükseklik (Z) : 98.00cm
  Derinlik (Y) : 86.00cm
 • Berjer
  Genişlik (X) : 96.00cm
  Yükseklik (Z) : 110.00cm
  Derinlik (Y) : 84.00cmBu Kategorideki Diğer Ürünler

Sayfayı Arkadaşına Tavsiye Et

Sayfa Adı:
Sayfa Linki:
http://www.mondi.com.tr/oturma-gruplari/koltuk-takimlari/lalezar-delux-takim
Adınız Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız: