Panel Mobilya

                        Yatak odanız, kendinizi en rahat ve huzurlu hissetmeniz gereken alandır. Bu yüzden yatak odasında mobilya seçimi zevkleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapılmalı, en rahat edeceğiniz şekilde dekore edilmelidir. Tüm rahatınızı ve dekorunuzu etkileyecek olan bir yatak başından, mobilya rengine kadar dikkat edilmesi gereken bir çok önemli unsur vardır. Bunların en önemlilerinden biri gardırop seçimidir ve bu seçim yapılırken de dikkat edilmesi gereken esaslar unutulmamalıdır.

                        Mondi Yemek Odaları, sevdiklerinizle birlikte aynı masaya oturduğunuz, hem sohbete hem de lezzete doyduğunuz tüm güzel anlara eşlik etmek için yapılıyor. Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek ayrıntılar, büyük bir titizlikle tasarıma ekleniyor. O enfes sofralarınıza layık yemek odası takımları sizi bekliyor. Lezzet, Mondi Yemek Odası Takımları ile büyüyor.

                        Sevdiklerinizle keyifli sohbetler yapacağınız, yemek yerken konuklarınızı da ağırlayacağınız yegane köşeniz yemek odasıdır. Özgün tasarımları ve farklı tarzları ile beğeninizi kazanacak Mondi Yemek Odaları, işlevselliği ile de size inanılmaz bir rahatlık sunacak. Oturma takımınız ile tam uyum sağlayıp, büfe, vitrin, masa ve sandalyesi ile de konuklarınızın dikkatini üzerine çekecek.