Kampanya
Sınırlı


Hayatın her anını güzel ve verimli geçirmek yaşamı daha da güzel kılmıyor mu? Bir de şu günün sonunda üzerimizde biriken yorgunluk ve halsizlik hissi olmasa… Sabah uyandığımızda tüm günümüze yayılan o benzersiz dinlenmişlik ve canlılık hissini her gün yaşamak gibisi yoktur.
Ürün Özellikleri


              Peki, bizi iyi bir uykuyla dinlendiren, dinamik bir şekilde uyanmamıza yardımcı olan ve günün yoğun temposuna hazırlamayı amaçlayan, teknolojileriyle konforlu ve iyi bir uyku sunmayı hedefleyen bir yatakla, siz de tanışmak istemez misiniz ? Tüm günün yorgunluğu üzerinizde, yatağa uzanmışsınız uyumak üzeresiniz ve aniden alarm çalıyor. Gözünüzü açıyorsunuz, bir bakmışsınız sabah olmuş ama siz sanki yeni yatmışsınız. Bir türlü dinlenemediğiniz geceler, ne kadar uyursanız uyuyun hiç uyumamışlık hissi… Sizin uykuya, gerçek bir uykuya ve dinlenmeye ihtiyacınız var. Aradığınız konforlu ve iyi uykuyu Mondi ile yaşayın. Her sabaha iyi bir başlangıç yapın.

==>Plus Jel yatak vücudunuzu kavrayıp destekleyen bonel yay teknolojisi, viscojel ve viscolex süngerlerin basıncı dengelemeye yardımcı yapısı ile size iyi uyku ortamını sunmak için tasarlanmıştır. İyi bir uyku ile iyi dinlenin, yeni güne taptaze başlayın
==>Jelltech, vücut ağırlığını yatağın üzerine eşit oranda dağıtarak her bölgeyi ekstra desteklemek için geliştirilmiştir. Viscolex ve Viscojell sistemlerinin bir arada kullanılmasıyla oluşturulmuştur.
==>Kumaşın hava geçirgenliği yüksek yapısıyla yatağınızda oluşan fazla nemi azaltmayı amaçlayan Dry&Soft Teknolojisi, oluşabilecek lekelerin temizlenmesini kolaylaştıran yapısı ile size temiz uyku ortamı sunuyor.

Lütfen güncel flash oynatıcısı edininiz.
http://get.adobe.com/flashplayer/

 

 

videoyu gizle

Bu Kategorideki Diğer Ürünler

Sayfayı Arkadaşına Tavsiye Et

Sayfa Adı:
Sayfa Linki:
http://www.mondi.com.tr/yatak-ve-bazalar/yataklar/plus-jel-yatak
Adınız Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız: