Evini  mondile, hayatı yenile!

1993 yılından beri mobilya sektöründe üst düzey hizmet veren Mondi, tecrübesiyle sektörde önemli bir yere sahiptir. Son yıllarda istikrarlı olarak her yıl büyüme kaydeden Mondi, oturma gruplarından yemek odalarına, yatak bazadan ev tekstili ürünlerine, yatak odasından bebek odasına ve halıya bir evin tüm mobilya ihtiyaçlarını uluslararası kalite standartlarında üretmektedir. Ürettiği ürünleri 300’ü aşkın satış noktasında tüketicileriyle buluşturan Mondi, en çok tercih edilen ve sevilen mobilya markaları arasında yer almaktadır.

“Evini Mondile, hayatı yenile” sloganıyla yoluna devam eden Mondi,  ev dekorasyonu için kaliteli, trendlere hakim, yenilikçi, şık ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Mondi, yüksek teknoloji ürünü, insan sağlığına dost, fonksiyonel, estetik, zarif ve dekoratif ürünlerle sadece günümüz trendlerine değil geleceğin mobilya modasına da yön vermektedir.

Mutlak müşteri memnuniyetini temel prensiplerinden biri olarak kabul eden Mondi, sürekli kendini yenileyen firma profili, rekabetçi kampanyaları, satış öncesi ve sonrası sağlanan müşteri memnuniyetiyle tüketicilerin gönlünde yer etmiş bir marka olarak dikkat çekmektedir.

Ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştiren Mondi’nin başarı grafiği günden güne artmaktadır. Yurt içi pazarda istikrarlı büyüme gerçekleştiren Mondi mobilya, yurtdışı pazarında da varlığını her yıl daha fazla hissettirerek başta ABD, Almanya, İtalya, İngiltere olmak üzere 60’a yakın ülkeye ihracat gerçekleştirmekte ve yurt dışı pazar payını gün geçtikçe artırmaktadır.

Açılan yeni mağazaları, hizmet kalitesindeki artışı, sürekli yenilenen ürün gamı ve çeşitliliğiyle Mondi, mobilya pazarında yeniliklerin öncüsü olmayı hedeflemektedir. Mevcut üretim tesislerinde modernizasyon ve makine parkı açısından yenileme, genişletme, yeni model ve ürün çeşitliği için ARGE çalışmalarıyla yenilikçi marka profilini ortaya koymaktadır. Mondi yeni yatırımlarını art arda hayata geçirerek mobilya sektöründeki yerini sağlamlaştırmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ:

Mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmamız, ulusal ve uluslararası rekabet ortamında “güvenilirlik, verimlilik, müşteri odaklılık, yenilikçilik, çevre - çalışanlarının sağlığına ve güvenliğine duyarlılık, verimli enerji, temiz çevre, sağlıklı gelecek ” ilkeleri ile

       - Ulusal ve uluslararası kanun, mevzuat ve standartlar dâhilinde kendisini sürekli geliştirmek,  

- Küreselleşen dünyada çevreye saygılı bir kuruluş olmak, 

- Doğal kaynakları rasyonel kullanmak,

- Çevreyi kirletici unsurları ve çevresel atıklarımızı sürekli takip ederek azaltmak,

- Enerji verimliliğini ön plana çıkararak, ülke ekonomisine katkı sağlamak,

- Çalışanlarımıza daha sağlıklı ve güvenli bir iş ortamı sağlayabilmek,

- Firma içerisinde tehdit ve fırsatlarımızı oluşturmak,

- Tüm çalışanların bireysel sorumluluklarının farkında olmalarını sağlamak amacıyla eğitimler vermek,

- Toplam kalite çalışmalarını yaygınlaştırmak,

- Teknolojik gelişmeleri izleyerek üretimde verimliliği sürekli kılmak

- İletişimin ve iletişim teknolojisinin önemine inanmak

- Ar-ge çalışmalarına gereken önemi vermek ve yeterli bütçe ayırmak

- Müşteri isteklerini;

     - Ekonomik

     - Kaliteli

     - Güvenilir

     - Zamanında karşılamak

Temel politikamızdır.  

Kaliteli Üretim, Yüksek Verim, Düşük Maliyet sloganımızdır.

MONDİ YATAK VE YORGAN A.Ş. MİSYONU

İnsan ve çevre dostu ürünlerimizle müşteri beklentilerini en iyi ve en hızlı bir şekilde karşılayan, topluma, çalışanlarımıza ve çevreye karşı sorumluluklarımızı ön planda tutan bir dünya şirketi olmak.

MONDİ YATAK VE YORGAN A.Ş. VİZYONU

Yurt içi ve yurt dışında sektörümüzü başarıyla temsil etmek, büyümeyi sürekli kılmak, ülke ekonomisine yararlı olabilmek ve dürüstlük ilkesinden ayrılmamak.

Mondi Yatak Yorgan A.Ş. Değerlerimiz:

  • İnsana ve Tabiata Saygılı Olmak
  • Ahlaki Değerlere Bağlı Olmak
  • Yenilikçilik ve Sürekli Gelişim
  • Mükemmeliyetçilik